Nasz sklep został przeniesiony pod nowy adres

https://rehaplus-sklep.pl

 

Skrypt - Dokumentacja fizjoterapeutyczna

Skrypt - Dokumentacja fizjoterapeutyczna


Pracując jako terapeuci niejednokrotnie obserwujemy poprawę u naszych pacjentów . Poprawę struktur zajętych schorzeniem, poprawę aktywności, poprawę funkcji w życiu codziennym, w sporcie i funkcjonowaniu w społeczeństwie. W rozmowie z innymi członkami zespołu terapeutycznego bardzo często używamy wyrażeń: „teraz pacjent jest lepszy”, „nasz pacjent się poprawił”. Ale co tak naprawdę to znaczy? Czy możemy tak powiedzieć bez ilościowego lub jakościowego potwierdzenia naszych stwierdzeń?

Dzięki standaryzowanym testom międzynarodowym jesteśmy w stanie przedstawić wyniki naszej pracy w profesjonalny i dokładny sposób nie tylko w Polsce, ale także za granicami naszego kraju. Będziemy mogli posługiwać się tym samym językiem terapeutycznym zarówno w obrębie zespołu terapeutycznego jak i prezentując wyniki naszej pracy z pacjentami - na kongresach, spotkaniach, konferencjach a także w branżowej prasie o tematyce rehabilitacyjno-medycznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fizjoterapeutów pracujących z pacjentami i wielokrotnie powtarzającym się pytaniom na temat dokumentacji prezentujemy Państwu nowe, uzupełnione wydanie skryptu:

 

"Dokumentacja fizjoterapeutyczna Testy Funkcjonalne i Testy Strukturalne"

 

Dokumentacja fizjoterapeutyczna Testy Funkcjonalne i Testy Strukturalne